František ringo čech pica


františek ringo čech pica

Fotografie Františka Ringo Čecha (nar. 1952) - malíře, grafika a hudebníka, s názvem "Zvířátka nejdříve obdivovala kočičku", signováno a datováno vpravo: "FRANTIŠEK RINGO ČECH" (studna je trochu vlevo - mimo obraz). Dílo má rozměry 16x16 cm.

.

František Ringo Čech český malíř, grafik, hudebník, divadelník, spisovatel a textař, známý především svými knihami pro děti. Tituly přeložil do 26 jazyků. Světový bestseller Přeloženo do 26 jazyků. Celosvětový bestseller. Celosvětově prodáno přes 6 milionů výtisků!

.

František Ringo Čech, český výtvarník světového jména, uctil památku svého přítele, spisovatele a novináře Jaroslava Foglara malým, ale nezapomenutelným obrazem podle nezapomenutelné scény z jeho slavného románu. Světoznámá Krystalová studánka, kde ji navštěvovala kočička, kachnička a všechna lesní zvířátka, se stala jedním z nejoblíbenějších děl našeho národního malíře. Všichni návštěvníci Dolní Dobrouče si mohou toto dílo prohlédnout v místní moderní galerii. Originální olejomalba v pravých hodnotách se vám jistě zalíbí.

.

2006-2006 - Poprvé vyšla v České republice, poté jako jedno z deseti vydání knihy "A uvařeno - Kuchařka". A nakonec jako kniha. Věnováno mé ženě Miladě. Návrháři a redaktoři: Radim Kopecký Jan Staněk Průlom (Karel Černý / Pavel Kolář) Popis autorky: Karel Černý / Pavel Kolář: František Ringo Čech Největší obrazy: Vánoce, svatba, dětská oslava, narozeniny, velikonoční vajíčko

.

Objevte tyto originální, veselé obrázky slavného českého malíře a hudebníka Františka Ringo Čecha. Okouzlující černobílé kresby, které jistě vykouzlí úsměv na tváři!

.

Zveme vás, abyste se pokochali krásnými a vtipnými obrázky Františka Ringo Čecha.

.

František Ringo Čech (1925-2010) je považován za mistra současného československého výtvarného umění. Čech vytvořil velké množství uměleckých děl a v 70. a 80. letech 20. století byl v Evropě dobře znám, v rodném Československu se však stal méně známým. Během své kariéry vytvořil výše uvedený plakát, který zůstal v původním stavu vysoce sběratelsky ceněný a trvanlivý. Toto dílo je limitovanou edicí litografie prostřednictvím Plakátovny Továrna Turnov, oficiální tiskárny pro slavný každoroční festival Pražské jaro, který se slavil v letech 1969-1989 na Václavském náměstí a dalších místech po celé Praze.

.

František Ringo Čech je jedním z největších českých malířů, kterého znají především cizinci. Dům v Chodově, kde žil, může nyní navštívit každý. Dům-muzeum Františka Ringo Čecha, který byl otevřen k jeho dvoustým narozeninám, se nachází v pečlivě zrekonstruované historické budově a nabízí jak zábavné výlety pro rodiny, tak zajímavá setkání pro seniorské skupiny.....

.

obrazek
Více informací

mrdani inces cesky

casual seznamka

flirt v okolí

sex brno husovice

gay seznamka pro nezletilé

holky na sex varnsdorf

mrdani nactilety

lizatko kunda

mrdani s konem

marta 59, brno- bystrc sex

Bing Google